İş başvurusu için: [email protected]
Vital Hospital

Bahçelievler Mah. Deli Hüseyin Paşa Cad. Şevket Dağ Sok. No:2 Bahçelievler / İstanbul

Özel Vital Hospital Web Sitesine Hoş Geldiniz 7/24 Hizmet Vermekteyiz Detaylı Bilgi İçin

: +90 (0212) 557 40 00
Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuğba Yılmaz’dan ÇOCUKLARA UYARI! | Bahcelievlerexpress

Özel Vital Hospital kadrosunda görevli Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuğba Yılmaz, Güngören’de İlk Okul öğrencilerine yönelik verdiği seminerde sağlıklı beslenmenin önemine vurgu yaptı

Bahçelievler’de hizmet veren Özel Vital Hospital kadrosunda görevli Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuğba Yılmaz, Güngören Abdi İpekçi İlk Okulunda verdiği seminerde çocukları sağlıklı beslenmeleri konusunda uyardı. Özel Vital Hospital Halkla İlişkiler Müdürü Makbule Uysal Tepebaş, Kurumsal Pazarlama Müdürü Belgin Aydoğan ve Güngören Abdi İpekçi İlk Okulu Müdür Yardımcısı Seda Akkaya Özgün’ünde katıldığı seminerde çocukları sağlıklı beslenmeleri konusunda bilgilendirici sinevizyon gösterimi de yapıldı.

Seminerde, “Sebze ve meyveler bizim dostlarımız” diyen Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuğba Yılmaz, “Yapılan araştırmalar sonucunda, yetersiz ve dengesiz beslenen öğrencilerin dikkat sürelerinin kısaldığı, algılamalarının azaldığı, öğrenmede güçlük ve davranış bozuklukları çektikleri, okulda devamsızlık sürelerinin uzadığı ve okul başarılarının düşük olduğu ortaya konmuştur. Sizlerden ricam beslenmelerinize özen göstermeniz ve özellikle fast food türü gıdaları çok sık tüketmemenizdir. Kızartma türü gıdalar yerine, ızgara türü gıdaları tercih etmelisiniz. Ayrıca, sebze ve meyveler hem günlük yaşamımızda, hem de gelişmemiz açısından bizim için en faydalı ve sıklıkla tüketmemiz gereken gıdalar arasındadır”dedi.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Tuğba Yılmaz’ın ardından Vital Hospital Kurumsal Pazarlama Müdürü Belgin Aydoğan’da öğrencilere yönelik sorduğu sorular ve bu sorulara bağlı açıklamalar ile çocukları bilgilendirirken, seminer hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Haber Linki : www..com/beslenme-ve-diyet-uzmani-tugba-yilmazdan-cocuklara-uyari/

Call Now Button