İş başvurusu için: [email protected]
Vital Hospital

Bahçelievler Mah. Deli Hüseyin Paşa Cad. Şevket Dağ Sok. No:2 Bahçelievler / İstanbul

Özel Vital Hospital Web Sitesine Hoş Geldiniz 7/24 Hizmet Vermekteyiz Detaylı Bilgi İçin

: +90 (0212) 557 40 00
Diyabet Onur Air

Bir ömür sağlıklı yaşamak için  

Yılda bir kez Check-Up yaptırın

Unutmayın!  En değerli varlık sizsiniz

Have annual check up for

a lifelong health and don’t

forget you are the most valuable

Vital Hospital ın başarılı İç Hastalıkları Uzmanı Yard. Doç. Dr. Hasan Hacıosman “Vücudunuzda yolunda gitmeyen bir şey varsa ve uzun süre devam ediyorsa, bunun normal bir durum olmadığını bilin. Vücudunuzun sesini dinleyin. Erken teşhis sayesinde hayatınız kurtulabilir” tavsiyesinde bulunuyor”.

Kanser, koroner kalp hastalığı, hipertansiyon, diyabet gibi gelişimini sinsi bir biçimde sürdüren, belirti verdiklerinde ise genellikle birden fazla organı ilgilendiren hasarları, henüz belirtiler ortaya çıkmadan önce oluşan hastalıklarla baş etmenin yolu da bu hastalıklardan önceden haberdar olmaktan geçer.

A way to cope with insidiously proceeded illnesses such as center, coronary heart disease, hypertension and diabetes which inflict before emerging their symptoms and in the case of an early emergence , they affect more than one organs, is the advance realization of them.

Özellikle Tip 2 Diyabet ve Obezite ilişkisi üzerinde duran Yard. Doç. Dr. Hasan Hacıosman, sık idrara çıkma, özellikle geceleri , aşırı susuzluk , yorgun hissetme veya geçmeyen yorgunluk, açıklanamayan kilo kaybı ve kasların erimesi, cinsel organlarda kaşınma veya sık sık pamukçuk çıkması, kesik ve yaraların yavaş iyileşmesi ve net görmeme gibi semptomların herhangi birini fark ederseniz hemen doktorunuza başvurunuz.

Yard. Doç. Dr. Hasan Hacıosman who focuses on the relationship between Diabetes type 2 and obesity states that if you get to know any of the symptoms like perpetual urinary specially during nights, excessive thirst, fatigue or relentless tiredness, unclear weight loss shrinking muscles, itching sexual organs, having constant aphtha, slow healing wounds and vague eyesight immediately call your doctor.

”Bir dirhem et bin ayıp örtmez”, hatta birçok hastalığı da beraber getirdiği unutulmamalıdır diyen Yard. Doç. Dr. Hasan Hacıosman, başta diyabet olmak üzere birçok hastalığın ortaya çıkması önlenebilir veya geciktirilebilir ve tedavi kolaylaşabilir.

Diyabetin semptomları  çok bariz olmayabilir, çünkü hastalık genellikle yıllar içinde yavaş yavaş gelişir. Sadece rutin doktor kontrolünde ortaya çıkabilir. ‘’Biz sizleri önemsiyoruz’’, diyen Yard. Doç. Dr. Hasan Hacıosman, nefes aldığımız süre boyunca, mutlu ve sağlıklı bir yaşam için mutlaka bir uzmana başvurulmalı ve stresten uzak bir yaşam önerisinde bulundu.

Call Now Button