İş başvurusu için: [email protected]
Vital Hospital

Bahçelievler Mah. Deli Hüseyin Paşa Cad. Şevket Dağ Sok. No:2 Bahçelievler / İstanbul

Özel Vital Hospital Web Sitesine Hoş Geldiniz 7/24 Hizmet Vermekteyiz Detaylı Bilgi İçin

: +90 (0212) 557 40 00
Yrd.Doç.Dr. Raşit ÖZCAFER

1985 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Gazimağusa şehrinde doğan Raşit Özcafer;

  • 2002 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2008 yılında mezun olmuştur.
  • Mezuniyetten hemen sonra Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasına başlamıştır.
  • 2012 yılında ihtisasının devamı amacıyla Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başlayıp 2015 yılında uzman hekim olmaya hak kazanmıştır.
  • 2015 yılında Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetine başlamıştır.
  • 2019 yılında Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevini tamamlamış ve Vital Hastanesi’nde ortopedi uzmanı olarak çalışmaktadır.

2015 yılında ortopedi board sınavında başarılı olarak Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi (TOTEK) üyesi olmaya hak kazanmıştır. Halen TOTBİD, TOTDER üyeliklerinin yanında Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği’nde (TUSYAD) eğitimci olarak görev almaktadır.

Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanan çalışma ve makaleleri bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası kongrelerde poster ve sözlü bildirileri yayınlanmıştır. Ulusal kongre ve toplantılarda konuşmacı olarak görev almıştır. Ortopedi alanında yayınlanan birçok kitabın yazımnda görev almıştır.

Call Now Button