İş başvurusu için: [email protected]
Vital Hospital

Bahçelievler Mah. Deli Hüseyin Paşa Cad. Şevket Dağ Sok. No:2 Bahçelievler / İstanbul

Özel Vital Hospital Web Sitesine Hoş Geldiniz 7/24 Hizmet Vermekteyiz Detaylı Bilgi İçin

: +90 (0212) 557 40 00
Dr. Hasan Hacıosman ;Sahurdan Sonra Yatmayın | Gungoreninsesi

Ramazan ayının gelmesi ile oruç tutacaklar için Vital Hospital İç Hastalıklar Uzmanı Uz. Dr. Hasan Hacıosman çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Belediye meclis üyesi Servet Beşkardeş ‘in ziyaretinde konuşan Dr. Hasan Hacıosman oruç tutacaklar için “Sahura kalktığınızda sahur sonrası yatmayı önermiyoruz. İftarda hafif yiyin. Kısa periyotlarla az az sık sık yemek lazım. İftar sonrası sıvılı meyve yemelerini tavsiye ediyoruz.” diyerek uyarılarda bulundu. Ramazan sonrası hastalıklara çağrı yapmamak için dikkatli olunmasını dile getiren Dr. Hasan Hacıosman: “Ramazan sonrası şeker hastalığında ilerleme, böbrek taşı oluşmasında, böbrek yetmezliğinde,mide ülseri şikayetlerin artması ile karşı karşıya geliyoruz. Ramazanda diyabet hastalarının oruç tutması hastalık seyrinin ilerlemesine sebep olur.” diyerek oruç tutanları uyardı. Ziyaret esnasında Vital Hospital Pazarlama Koordinatöre Belgin KOÇ da hazır bulundu.
Konusunda uzman olan sihirli eller diye bilinen Dr. Hasan Hacıosman kendisine hastalarının bu ismi neden verdikleri sorumuz üzerine ” Ben dokunmadığım hiç bir hastaya yorum yapmam, muayene etmediğim hiç bir hastayada reçete yazmam.”dedi.

Uzman Dr. Hasan Hacıosman kimdir?
1975 yılında Kıbrıs Magosa doğumlu olupilk orta ve lise öğrenimini Kıbrıs’da yaptı. Trakya üniversitesi tıp fakültesi mezunu olup Haseki araştırma hastanesinde uzmanlık yaptı.İhtisası ile ilgili akademik yazıları var. İç hastalıkları derneğine üye olup fanatik Fenerbahcelidir. Eli ve 2 çocuk babasıdır.

Haber Linki : http://www.gungoreninsesi.com/dr-hasan-haciosman-sahurdan-sonra-yatmayin/2376/

Call Now Button