İş başvurusu için: [email protected]
Vital Hospital

Bahçelievler Mah. Deli Hüseyin Paşa Cad. Şevket Dağ Sok. No:2 Bahçelievler / İstanbul

Özel Vital Hospital Web Sitesine Hoş Geldiniz 7/24 Hizmet Vermekteyiz Detaylı Bilgi İçin

: +90 (0212) 557 40 00
Özel Vital Hospital Ailesi, Yeni Yıla Coşkulu Girdi | Saturnmedya

Özel Vital Hospital Hastanesi çalışanları aileleri ile birlikte tam kadro 2016 yılını kutladı. Bakırköy Spor Vakfı Sosyal Tesisleri’n de düzenlenen programa sağlık sektöründen bir çok önemli isim katılırken gecenin açılış konuşmasını yapan Özel Vital Hospital Başhemşiresi Leyla Hikmet Aydoğdu, geceye katılanlara hoş geldiniz diyerek mikrofonu Özel Vital Hospital Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Fikret Fikretler’e verdi.

Mustafa F. Fikretler; “Hep birlikte daha büyük başarılar yakalayacağız”

Gecenin açılış konuşmasını yapan Özel Vital Hospital  Yönetim Kurulu Üyesi  Mustafa Fikret Fikretler, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak; “Özel Vital Hospital olarak sağlık sektöründe henüz 4. Yılımızın içerisindeyiz. Bu kısa zamana kadar bir çok zorlu süreçten geçtik ve bugün bulunduğumuz noktada ülkemizde sağlık sektöründe hızla yukarılara doğru ilerleyen bir hastaneyiz. Umarım ilerleyen günlerde çok daha büyük başarılar yakalayarak hedeflerimize bir adım daha yaklaşacağız. Biz sağlık sektöründe Özel Vital Hospital olarak büyüdükçe tüm personellerimiz ile birlikte kazanacağız ve hep beraber kazandıkça da daha özverili çalışacağız. Tüm çalışanlarımızın ve yönetim kadromuzun yeni yılını kutluyorum. İyi ki Özel Vital Hosital olarak bir aradayız” ifadesini kullandı

Davul zurna ve halaylar eşliğinde söylenen şarkılara hep bir ağızdan katılan Özel Vital Hospital ailesi, gece boyunca gönüllerince eğlenirken program, Vital Hospital Halkla İlişkiler Müdürü Makbule Uysal Tepebaş ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Belgin Aydoğan’ın masaları gezerek hatıra fotoğrafları çektirmesiyle sona erdi.

Haber Linki : http://www.saturnmedya.com/index.php?sayfa=529


Haber İle İlgili Resimler : 

2f2de-1 935d3 5500a a148f

Call Now Button