İş başvurusu için: [email protected]
Vital Hospital

Bahçelievler Mah. Deli Hüseyin Paşa Cad. Şevket Dağ Sok. No:2 Bahçelievler / İstanbul

Özel Vital Hospital Web Sitesine Hoş Geldiniz 7/24 Hizmet Vermekteyiz Detaylı Bilgi İçin

: +90 (0212) 557 40 00
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğimizde , Genel Kadın Sağlığı ve Koruyucu önleyici hekimlik hizmetleri, Gebelik takibi ve Doğum, Menopoz, Osteoporoz,  Ürojinekoloji ve Jinekolojik Kanserler gibi bir çok alanda, deneyimli uzman hekimlerimiz tarafından, hastanemiz bünyesindeki ileri teknolojik  cihazlar ile  başarıyla hizmet verilmektedir.

GEBELİK TAKİBİ

Anne adaylarımızın duygusal açıdan en hassas ve heyecanlı oldukları hamileliğin ilk gününden doğuma kadar olan süreçte, gebelik takibi tüm detaylarıyla  ele alınarak yapılmaktadır. Ultrasonografik görüntüleme, Anne adayının ve bebeğin sağlığı açısından gerekli muayene ve kan tahlilleri, tarama testleri ( ikili test,  üçlü veya dörtlü test , ikinci düzey dört boyutlu ultrasonografi , doppler ultrason, şeker yükleme testi ) eksiksiz olarak hastanemizde yapılmaktadır.Gebeliğin  seyrine göre ve tıbbi endikasyonlar dahilinde normal doğum veya sezaryenle doğum yöntemlerinden biri planlanır.

GENEL JİNEKOLOJİ

Ergenlik döneminden başlayarak tüm kadınların jinekolojik sorunlarının tanı ve tedavileri,ayrıca rutin sağlık kontrolleri, smear testleri, mammografi gibi tarama  ile önleyici hekimlik uygulamaları yapılmaktadır.

Call Now Button